„Zielona szkoła” 2017/18 – zasady płatności.

Dyrektor szkoły informuje, że w bieżącym roku szkolnym całkowity koszt wyjazdu śródrocznego uczniów klas III do Darłówka wynosi 1450 zł za jednego ucznia.

Dofinansowanie do wyjazdu przyznane z budżetu Miasta Będzina wynosi 150 zł na jednego ucznia.

Dofinansowanie do wyjazdu przyznane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wynosi odpowiednio:

170 zł na jednego ucznia w przypadku braku dodatkowych dokumentów

400 zł na jednego ucznia w przypadku dostarczenia do sekretariatu placówki:

• zaświadczenia z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej o pobieraniu przez rodzica/opiekuna prawnego zasiłku rodzinnego na ucznia wyjeżdżającego (ewentualnie oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o pobieraniu w/w zasiłku i dostarczenie w/w zaświadczenia niezwłocznie po jego otrzymaniu), lub
  • orzeczenia stwierdzającego niepełnosprawność ucznia wyjeżdżającego (czy też zaświadczenie o pobieraniu zasiłku pielęgnacyjnego na ucznia wyjeżdżającego), albo
  • orzeczenia stwierdzającego potrzebę kształcenia specjalnego u ucznia wyjeżdżającego, bądź
  • orzeczenia Sądu o umieszczeniu w rodzinie zastępczej ucznia wyjeżdżającego.

Zaliczkę w wysokości 200 zł. należy uiścić do dn. 30 marca br. Pozostałą kwotę pomniejszoną o wpłaconą zaliczkę, dofinansowanie z Urzędu oraz dofinansowanie z WFOŚ  należy uregulować (w całości lub w ratach) do dn. 18 maja br. Wpłat należy dokonywać przelewem na konto szkoły lub gotówką w sekretariacie.

Nr konta do wpłat na „Zieloną szkołę” jest taki sam jak do wpłat za obiady,

czyli:      29 1050 1227 1000 0023 0093 5489

W tytule przelewu należy wpisać: Imię, nazwisko, klasę dziecka – z dopiskiem „Zielona szkoła”.