Wycieczka z Centrum Szkoleń Outdoorowych „ Na Krawędzi”.

W dniach 30 – 31 maja  klasy IVd, Vb i  oraz część uczniów z klasy Vc brali udział w wycieczce organizowanej przez Centrum Szkoleń Outdoorowych „ Na Krawędzi”. Pod okiem i wsparciem profesjonalnych instruktorów  w pięknych okolicach Jury Krakowsko – Częstochowskiej, dzieci miały możliwość poznania tajników szkoły przetrwania. Przy sprzyjającej pogodzie uczyły się krzesać ogień i budować obozowiska. Poznały również nowe zabawy i gry integracyjne. Dużą atrakcją była Pustynia Siedlecka, gdzie mogliśmy szaleć do woli w piasku:) Na zakończenie pierwszego dnia pełnego wrażeń wspólnie zorganizowaliśmy  ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz dyskotekę. Kolejnego dnia szczególną atrakcją była gra terenowa na trasie Mirów – Bobolice z użyciem map i kompasów.  Uczniowie wykazali się niebywałym sprytem i orientacją w terenie. Na zakończenie zajęć wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i  upominkami.