Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 – pożegnanie klas ósmych.

Nauka, nauka, nauka cały rok. Już pora, już pora, powiedzieć temu STOP! Podróże, podróże, podróże kształcą też. Więc dobre buty, dobry humor na wakacje bierz”- tak wreszcie mogli zaśpiewać wszyscy uczniowie naszej szkoły. Ale zakończenie roku to przede wszystkim uroczyste wręczenie świadectw, nagród książkowych, dyplomów. To czas podziękowań i pożegnań.

Z łezką w oku żegnali się podczas uroczystej akademii ósmoklasiści, którzy zakończyli edukację w naszej szkole. Uroczystość uświetnił koncert szkolnej grupy gitarowej, zespołu dętego i akordeonisty. Oprócz występów wokalistów były również tańce: polonez, chocolate, które wzbudziły aplauz publiczności.

Po części artystycznej, mimo smutku z powodu pożegnania, nasi absolwenci mogli już tylko zanucić: ”Lato, lato, lato czeka…”

Wszystkim uczniom i pracownikom oświaty życzymy UDANYCH WAKACJI !!!