„Ludzie listy piszą…”

Kto w dzisiejszych czasach pisze listy? Kto poznaje nowych ludzi inaczej niż przez internet? Czyta, interesuje się innymi, kaligrafuje, opowiada o swoich pasjach?…
Uczniowie klasy Vb podjęli wyzwanie i właśnie rozpoczynają swoją epistolograficzną przygodę – odebrali pierwsze listy od uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Tychach. Oczekiwanie na korespondencję budziło sporo emocji, a moment otwierania kopert był dla wszystkich ekscytujący i radosny. Teraz z adresatów zamieniają się w nadawców i przygotowują listy o sobie, swoich pasjach, zajawkach, konikach… Będą pielęgnować i rozwijać te relacje pod okiem nauczycielek języka polskiego – Anny Nawrockiej-Tworek w naszej szkole oraz Magdaleny Pałys w Tychach.