II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

W piątkowe popołudnie 14.02.2020r.młodzi miłośnicy królewskiej gry w szachy spotkali się w murach naszej szkoły, aby stoczyć bój o tytuł najlepszego szachisty SP1. Była to już druga edycja tego turnieju, którego pomysłodawcą i organizatorem jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Paweł Szumiński. Po otwarciu turnieju przez dyrektor szkoły Panią Ewę Gracę młodzi szachiści przystąpili do sportowej rywalizacji, rozgrywając 6 rund w systemie szwajcarskim. Puchar Dyrektora Szkoły zdobył Tymek z klasy ósmej. Drugie miejsce zajął uczeń klasy siódmej Oskar, wyprzedzając Tytusa z klasy piątej. Medalem wyróżniono również najmłodszego szachistę Antka, ucznia klasy trzeciej.

Mamy nadzieję, że ta nowa tradycja szachowa w naszej szkole będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.