WALCZYMY O LAPTOPY OD MEDIA MARKT!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszą szkołę w konkursie Media Markt, w którym możemy wygrać laptopy.
Jak to zrobić?
1. Potrzebny jest paragon lub faktura VAT z zakupów dokonanych w sklepie stacjonarnym lub internetowym Media Markt w dniach 01.09 – 30.09.2020r.
2. Proszę wejść na stronę: https://www.mediamarktdzieciom.pl/
3. Do 30.09.2020 r. należy zarejestrować dowód zakupu według instrukcji zamieszczonych na stronie.
4. Kliknąć Wybierz szkołę i w wyszukiwarce wpisać Będzin lub Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Będzinie, zaznaczyć okienko w kolumnie pod TWÓJ GŁOS i kliknąć WYŚLIJ.
Ważne!
Można głosować wielokrotnie, ale każdy paragon lub faktura uprawnia do oddania jednego głosu. W przypadku wielokrotnego wpisania tego samego numeru, będzie się liczył tylko pierwszy z nich. Data i godzina widniejąca na dowodzie zakupu powinna być wcześniejsza niż data i godzina rejestracji zgłoszenia. Wartość zakupów nie ma znaczenia.
Z góry dziękujemy za pomoc.