„Bądź kumplem, nie dokuczaj”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Podczas jej trwania realizowali minizadania i miniprojekty o tematyce życzliwości.
Najmłodsi byli bardzo aktywni, chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z udziału w projekcie. Akcja miała na nich bardzo pozytywny wpływ, pozwoliła na rozwijanie empatycznych postaw wobec innych ludzi.
Pomimo tego, że akcja dobiegła końca, wartości, które były podczas niej przekazywane, pozostaną z nami na długo i pozwolą na dalsze propagowanie postawy życzliwości wobec innych ludzi.

Nasza szkoła, za promowanie koleżeńskich zachowań oraz udział w kampanii społecznej Cartoon Network, otrzymała certyfikat KLUBU KUMPLI.
(K. Telega, A. Ostrowska)