Sukcesy plastyczne naszych uczniów

Mamy przyjemność poinformować o kolejnych sukcesach plastycznych naszych uczniów.
Prace Zuzi Nowak z klasy IIIc oraz Mateusza Nowak z klasy VI b zdobyły wyróżnienia w konkursie plastycznym „Na najpiękniejsze jajko wielkanocne”. Organizatorem konkursu było Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” Na konkurs napłynęło ponad 300 prac z całego województwa, prace Zuzi i Mateusza znalazły się wśród wyróżnionych.
Laureatom – gorąco gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Chcieliśmy również podziękować rodzicom, którzy nie tylko wspierają i zachęcają swoje dzieci do aktywności twórczej, ale również sami angażują się m.in. w dostarczenie prac do naszej szkoły. Cieszymy się, że pomimo pandemii, uczniowie nadal mogą brać udział w konkursach i osiągać sukcesy.

(S. Ryżewska-Rak)