Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Szanowni Rodzice!

Za nami dziesięć miesięcy intensywnej  pracy, w tym  trzy i pół miesiąca edukacji  w formie, która była dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Dzięki wyrozumiałości, zaangażowaniu i determinacji w zdobywaniu nowych umiejętności wszyscy jesteśmy mądrzejsi i bogatsi o nowe doświadczenia.

Uczniom gratulujemy wspaniałych wyników w nauce, wysokiej frekwencji na zajęciach, a także udziału i osiągnięć  w turniejach, zawodach sportowych oraz konkursach, również tych organizowanych zdalnie.

Rodzicom składamy podziękowania za życzliwość, cierpliwość i wspieranie działań dydaktyczno- wychowawczych szkoły, za długie godziny spędzone na wprowadzaniu swych dzieci w tajniki nowych aplikacji i platform. Bez Państwa edukacja on-line nie miałaby szans.

Uczniom klas ósmych, naszym wspaniałym absolwentom, dziękujemy za piękną obecność w życiu Szkoły Podstawowej nr 1 w Będzinie i życzymy pozytywnych wyników rekrutacji do wymarzonych szkół oraz  wielu sukcesów na nowej drodze edukacyjnych obowiązków.

Dziękując za wysiłek, wspaniałą współpracę, aktywność i zapał w zdobywaniu nowych kompetencji, życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne, bezpieczne i wypełnione dobrymi emocjami.

Dzisiaj mówimy wszystkim „do widzenia” i wierzymy głęboko, że  za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż tak wiele przed nami.

Z wyrazami szacunku,

dyrekcja szkoły