Ciężka praca popłaca – Nagrody Prezydenta Miasta Będzina dla najlepszych uczniów

Za wybitne osiągnięcia sportowe, artystyczne i naukowe – w tym sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych – dziesięcioro uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Miasta Będzina. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 19.06.2024 r.  podczas uroczystego podsumowania roku szkolnego 2023/2024 w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Talent w połączeniu z ambicją, sumienną pracą przyniosły nagrody następującym uczniom:

Miłosz Elżbieciak – sukcesy naukowe

Paulina Kędzierska – sukcesy naukowe

Stanisław Lamża – sukcesy naukowe

Zuzanna Nowak – sukcesy naukowe

Paulina Łabędź – sukcesy artystyczne

Zofia Olszenko – sukcesy artystyczne

Julia Dołba – sukcesy artystyczne

Dominika Kyrcz – sukcesy artystyczne

Natan Godecki – sukcesy sportowe

Lilianna Błaszczyk – sukcesy sportowe

Gratulujemy nagrodzonym i ich Rodzicom oraz życzymy, aby nieustannie odkrywali i rozwijali pasje, spełniali marzenia, stawali się specjalistami i mistrzami w dziedzinach, które wybrali.