KLASOWY WYJAZD NA KRĘGLE

Z okazji „Dnia Dziecka”, uczniowie kl. 4a wzięli udział w wyjeździe do kręgielni „Ośmiornica” w Dąbrowie Górniczej. Celem wycieczki było zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, a także integracja zespołu klasowego. Bowling to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczniowie wzięli udział w dwugodzinnej zaciętej rywalizacji i wspaniałej zabawie. Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na kręgle, jednak  z rozmów dzieci wynikało, że z pewnością nie ostatni. W przerwie podczas gry uczniowie zjedli smaczną pizzę. Dwie godziny na kręgielni szybko minęły. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali wspaniałe medale i dyplomy, a dla najlepszych Samorząd Klasowy ufundował piękne puchary.
(Paweł Szumiński)