PODSUMOWANIE SZLACHETNEJ PACZKI

W piątek (07.12.2018r.) zakończyła się szósta zbiórka artykułów w ramach akcji SZLACHETNA PACZKA.

W tym roku przygotowywaliśmy przedświąteczną  paczkę dla pani Klaudii i jej 7-letniej córki.

Udało się zgromadzić wszystkie potrzebne artykuły spożywcze i chemiczne oraz wiele innych dodatkowych. Została także przeprowadzona zbiórka pieniędzy na zakup telewizora. Zebraliśmy 1083 zł. Ponadto uczniowie klasy 7a postanowili zrobić własną zbiórkę, aby zakupić butorolki dla córki pani Klaudii. Wszystkie dary zostały spakowane do trzynastu pudeł. Za zebrane pieniądze kupiono: butorolki dla 7-latki, piętnaście rolek papieru ozdobnego oraz 40-calowy telewizor, który był wielkim marzeniem dziewczynki.

Dzięki wolontariuszom SZLACHETNEJ PACZKI oraz dwóm przedstawicielkom szkoły, nasze dary trafiły do adresata w niedzielne popołudnie. Pani Klaudia i jej córka były zdziwione ilością paczek, kiedy po wniesieniu ich do mieszkania zrobiło się ciasno. 7-latka w ramach podziękowania, przygotowała dla naszej szkoły papierowego Mikołaja oraz kartkę świąteczną z życzeniami.

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom i przyjaciołom Naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję. Jesteśmy szczególnie wdzięczni kierownictwu Media Expert w Będzinie za udzielenie rabatu na zakup telewizora.

(K. Jakóbczyk,  A.Zugaj)