Podziękowanie za udział w spotkaniu – Erasmus+

Bardzo Państwu dziękujemy za udział we wczorajszym spotkaniu Rodziców zainteresowanych programem Erasmus+ realizowanym w naszej szkole. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wielu z Państwa wykazało chęć zaangażowania i pomocy podczas organizacji pobytu gości przybywających w lutym do Będzina w ramach wymiany uczniów. Cieszymy się również, że Uczniowie tak chętnie podejmują wyzwanie i aktywnie uczestniczą w zadaniach projektowych.

Chcielibyśmy poinformować, że już zgłosiło się 10 rodzin zdecydowanych na przyjęcie do siebie uczniów ze szkół  partnerskich podczas wymiany. Czekamy na Państwa deklaracje do końca listopada, abyśmy jak najszybciej mogli poinformować o zakwaterowaniu zarówno rodziny goszczące jak i osoby przybywające.

Prezentacja Erasmus HEART

(Anna Nawrocka-Tworek i Tomasz Musiał)