Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa uczniów klas 5a i 5b, która odbyła się 19 czerwca, była pełna wrażeń i niezapomnianych chwil. Naszą przygodę rozpoczęliśmy na Wzgórzu Wawelskim, zachwycając się majestatyczną Katedrą Wawelską. Następnie spotkaliśmy legendarnego Smoka, co wywołało wiele emocji i radości wśród uczniów.

Kolejnym przystankiem były Sukiennice, gdzie odbyliśmy spacer wśród słynnych kramów i podziwialiśmy piękno renesansowej architektury. Spacerując po Rynku Głównym, mieliśmy okazję zakupić pamiątki i poczuć niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.

Na koniec udaliśmy się do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, gdzie mogliśmy na własnej skórze przekonać się, jak działają różne zjawiska fizyczne. Interaktywne eksponaty i eksperymenty zachwyciły nas wszystkich i były doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę.

Wycieczka była nie tylko okazją do zwiedzania i poznawania historii Krakowa, ale także do integracji i wspólnego spędzania czasu. Wszyscy wróciliśmy pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

(Magdalena Łypaczewska, Agnieszka Kosek, Dominika Bogacka)