Wycieczka do Muzeum Tkactwa oraz Osikowej Doliny

Na początku czerwca najmłodsi obchodzą Dzień Dziecka. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych i drugich pojechali na wycieczkę do Muzeum Tkactwa, aby wziąć udział w warsztatach edukacyjnych. Dzieci tworzyły bransoletki i zakładki do książek oraz poznawały regionalne historie i legendy. Po zwiedzaniu muzeum w Kamiennej Górze uczniowie udali się do Osikowej Doliny, gdzie samodzielnie wykonywali zabawki z naturalnych materiałów. Po warsztatach przyszedł czas na pyszny obiad i zabawy sportowe na pobliskiej łące. Do szkoły wszyscy wrócili bogatsi o nowe doświadczenia i własnoręcznie wykonane pamiątki.

(Anna Rubacha, Żaneta Drogosz-Lis, Katarzyna Balsam-Dymek, Beata Kruszyńska, Anna Dominiczak, Małgorzata Alama)