„Barwy jesieni” – podsumowanie konkursu

Uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „Barwy jesieni” zorganizowanym przez szkolne koło ekologiczne pod kierunkiem jej opiekunki p. Barbary Haj. Głównym celem tego konkursu było rozwijanie umiejętności obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie podczas zmieniających się pór roku, wrażliwości na piękno otaczającej ich przyrody oraz kreatywności. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było wykonanie pracy plastycznej z wykorzystaniem dowolnej techniki. Uczniowie wykazali się dużą spostrzegawczością i kreatywnością. W konkursie tym I miejsca zajęły Nowicka Julia i Dołba Magdalena z klasy VIIC, II miejsce Kurczyna Oliwia z klasy VIC, III miejsce Parzuchowska Anna z klasy VIA, natomiast wyróżnienie otrzymał Parzuchowski Jakub z klasy VIA.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym.

(B. Haj)