„Będziński Smog”

Uczniowie klas I – VIII wzięli udział w konkursie ekologicznym „Będziński Smog” zorganizowanym w ramach realizowanego w szkole projektu ekologicznego Zagłębiowski Alarm Smogowy „Czyste powietrze. To moja sprawa”. Głównym celem tego konkursu jest rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów oraz poszerzanie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska, w tym segregacji odpadów i ich ponownego wykorzystania.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu było wykonanie „Będzińskiego Smoga” z odpadów, surowców wtórnych. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością. Prace ich cechowała duża pomysłowość, różnorodność wykorzystanych odpadów oraz szeroka gama barw. Podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się w marcu podczas podsumowania realizowanego w szkole projektu.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do następnego po feriach zimowych.