Dzień Babci i Dziadka w szkole

Zebraliśmy się tutaj, bo to Babci i Dziadka święta” – tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w szkole w dniu 05.02.2020 r.

Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie uczniów klasy II b i II c. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.
Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia i radosnego uśmiechu. Dzieci bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Na zakończenie Dziadkowie otrzymali własnoręcznie przygotowane przez dzieci upominki: wazonik z kwiatkiem, obrazek zimowy oraz laurkę.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

(Violetta Sieradzka)