Finał Mistrzostw Powiatu w Badmintonie Dziewcząt

W ostatnich dniach lutego nasza szkolna drużyna dziewcząt wzięła udział w ekscytującym Finale Mistrzostw Powiatu Będzińskiego w Badmintonie. W zawodach uczestniczyło sześć najlepszych drużyn z powiatu. Po zaciętej walce nasz zespół zajął 4. miejsce.

Skład drużyny: Zuzanna Wawrzyńczak

Iga Janus

Julka Dołba

Badminton – na pierwszy rzut oka wydaje się być lekkim, łatwym i przyjemnym sportem, który rekreacyjnie może być uprawiany przez prawie każdego. Jednakże, gdy przychodzi czas na rywalizację, otwiera się zupełnie inna perspektywa. Tutaj liczy się nie tylko szybkość i precyzja, ale również taktyka oraz, co równie istotne, kondycja fizyczna. Mimo tych wyzwań, badminton cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów naszej szkoły. To nie tylko pasjonująca dyscyplina sportowa, ale także świetna okazja do budowania wspólnej pasji i zdrowej rywalizacji.

Z całego serca gratulujemy naszym utalentowanym dziewczętom!

(Paweł Szumiński)