INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Pierwszego września w naszej szkole miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Ten dzień był dniem wyjątkowym, szczególnie dla pierwszoklasistów, którzy wkroczyli na nową ścieżkę swojej edukacyjnej przygody.

Podczas akademii, odbywającej się w sali gimnastycznej, mogliśmy zobaczyć występy naszych uzdolnionych uczniów. W czasie koncertu inauguracyjnego chór szkolny zaśpiewał dwie piosenki ,,Woła nas szkoła” oraz ,,Żegnaj lato na rok”. Ponadto Renata Zenowicz, przy akompaniamencie gitar, zagrała na flecie ,,Melodię” Arkadiusza Wiecha, a Mateusz Nowak, grając na keybordzie, wykonał utwór ,,Intermezzo”, którego kompozytorem jest Emanuel Maria Ponce. Swoim występem zachwyciły także Iga Janus oraz Milena Kargol. Duet ten zaśpiewał utwór ,,Kolorowy wiatr” pochodzący z filmy ,,Pocahontas”. To była niezapomniana uczta dla duszy!

Z radością rozpoczynamy naukę i mamy nadzieję, że każdy dzień roku szkolnego będzie obfitował w niezapomniane przeżycia, a pozyskana wiedza pozwoli poszerzać horyzonty i da szansę dalszego rozwoju. Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz radości z osiąganych wyników.

(D. Bogacka)