,,Jedynka” siatkówką stoi!

Luty był miesiącem, podczas którego siatkówka królowała w naszej szkole, a każdy dzień przynosił nowe emocje związane ze sportową rywalizacją. Nasze reprezentantki uczestniczyły w turniejach minisiatkówki i siatkówki, rozgrywających się na różnych szczeblach. Bardzo dobry wynik dziewcząt w turniejach miejskich zaprocentował możliwością rywalizacji na szczeblu powiatu. W Finale Mistrzostw Powiatu Będzińskiego w Minisiatkówce oraz Siatkówce Dziewcząt, nasze reprezentantki wywalczyły odpowiednio 5. i 3. miejsce, ulegając jedynie klubom i klasom sportowym. Skład zespołu dziewcząt młodszych: Iga Janus, Zuzia Zielińska, Marysia Królczyk, Iga Czarnecka, Zuzanna Wawrzyńczak, Wiktoria Florkiewicz, Julka Dołba, Karolina Chełczyńska, Agata Motyka, Zuzia Opielka. Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Wawrzyńczak. Skład zespołu dziewcząt starszych: Lila Błaszczyk, Natasza Gołębiowska, Zuzia Jęsiek, Wiktoria Puszczewicz, Oliwia Ryłka, Amelka Wojtacha, Aleksandra Ścibich, Amelka Bujarowicz, Aleksandra Wolska, Zosia Olszenko. W naszej szkole siatkówka jest niezwykle popularnym i cieszącym się dużym zainteresowaniem sportem. Dziewczętom serdecznie gratulujemy!
(Paweł Szumiński)