Najlepsi Czytelnicy roku 2021/2022

To już ostatni moment, kiedy możemy pochwalić się osiągnięciami uczniów w konkursach bibliotecznych.Gratulujemy uczniom, którzy wzięli udział w konkursie ogólnopolskim konkursie Wielkiej Ligi Czytelników. Następujące osoby przeszły eliminacje szkolne i tylko parę punktów dzieliło niektórych od przejścia poziomu powiatowego:
Dominika Thil, Lena Rosikon, Stanisław Lamża, Mateusz Nowak, Zuzanna Nowak.Nasi uczniowie mogli również uczestniczyć w konkursie booktalkingowy: „Opowiedz mi o swojej ulubionej książce” .
Niekwestionowana królową booktalkingu została Wiktoria Brudnicka-Hening, która zajęła I miejsce.
Dużą pomysłowością wykazała się również Lena Rosikon oraz Wojciech Kocjan, którzy zajęli, ex aeguo, II miejsce. W klasach IV-VIII najbardziej zachwycił jury swoją opowieścią Miłosz Elżbieciak, który zajął I miejsce. II miejsce przypadło rodzeństwu, Zuzannie i Mateuszowi Nowakowi, którzy przygotowali dwie oddzielne prezentację.

Miło nam ogłosić tegorocznych Najlepszych Czytelników roku 2021/2022

W klasach IV-VIII są to: