Napisz dla dobra dzieci: Zapraszamy na IV Charytatywne Dyktando

Serdecznie zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Wzięcie udziału jest bezpłatne, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. To już IV edycja charytatywnego wydarzenia organizowanego co roku przez portal edukacyjny https://www.dyktanda.pl/

Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Będzie podzielone na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Szkoła najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wybierze dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia „swojej” szkoły – zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).

Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Będzie poruszało wątki patriotyczne, wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY

Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla poszczególnych grup wiekowych, znajdują się na stronie:
https://zday.pl/dyktando-charytatywne/