Nowe zadanie projektowe w programie “Handy hands – happy children” – THE ERASMUS+ KA2 COOPERATION PARTNERSHIP PROJECT :)

Śląska rewelacja 🥰

Gdybyście mogli pokazać swoim rówieśnikom ze szkół partnerskich 1 cud natury, który mamy w naszym województwie, co byście wybrali?

Przygotujcie plakat, w którym pokażecie i opiszecie to zjawisko, miejsce lub roślinę oraz opiszcie tę ciekawostkę po angielsku. Liczymy na to, że Waszymi oryginalnymi pomysłami podpowiecie też uczniom naszej szkoły, dokąd warto się wybrać na weekendową wycieczkę, żeby zobaczyć coś naprawdę ekscytującego! Prace zostaną też nagrodzone oceną z języka angielskiego oraz pozytywną uwagą za aktywność. Na Wasze prace czekam do 12 września i zaraz potem ogłosimy…

… Kto weźmie udział w mobilności do magicznej, przepięknej Carei w Rumunii 🙂

*Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania dotyczące programu. Regulamin oraz punktacja za dotychczasowe zadania do wglądu w sali numer 8.

(Anna Nawrocka-Tworek)