Piżamowy Turniej Unihokeja

19 marca 2024r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja  Piżamowego Turnieju Unihokeja. Tegoroczne rozgrywki zgromadziły młodych i pełnych zapału sportowców z klasy 4A, którzy mogli cieszyć się wsparciem licznie przybyłych rodziców, dziadków oraz bliskich.

Po uroczystym otwarciu rozgrywek przez dyrektora szkoły p. Ewę Gracę, rozpoczęto sportową rywalizację. Każda z drużyn starała się dać z siebie wszystko, co owocowało widowiskowymi akcjami przenoszącymi się z jednego końca boiska na drugi. Gromkie brawa i okrzyki kibiców na balkonie sali gimnastycznej dodawały zawodnikom jeszcze więcej energii.

Festyn rodzinny przygotowany przez naszą szkołę miał wiele atrakcyjnych elementów. Grając w piżamach, które pełniły rolę oficjalnych strojów sportowych, uczestnicy stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Rodzice zaś, nie tylko dopingowali swoje pociechy, lecz także zadbali o regenerację zawodników, serwując im poczęstunek na balkonie sali gimnastycznej.

Sześć  zespołów grało w systemie ,,każdy z każdym”. Ciekawostką jest to, że żaden mecz w grupach nie zakończył się remisem.

Rodzice uświetnili turniej, przygotowując dla każdego zawodnika dyplom i pamiątkowy medal.

Nie możemy zapomnieć także o fantastycznej pracy naszej obsługi sędziowskiej, w skład której weszły Julka, Łucja, Ola, Agata i Karolina z klasy 6b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

(Paweł Szumiński)