Sukces naszych uczniów w MEDITEŚCIE

Już po raz kolejny uczniowie klas V – VIII z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o zdrowiu i jego ochronie MEDITEST organizowanym przez Ogólnopolskie Centrum Edukacyjne w Warszawie.

Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Barbara Haj, opiekunka szkolnego koła ekologicznego, nauczycielka biologii i przyrody. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było udzielenie prawidłowej odpowiedzi na 30 zadań testowych z zakresu wiedzy o zdrowiu i jego ochronie. Uczniowie z naszej szkoły pisali test w 2 kategoriach wiekowych: klasa V – VI oraz VII – VIII.

W tym roku udział naszych uczniów w konkursie zakończył się dużym sukcesem. Na ponad 7 tys. uczestników aż 9 uczniów z naszej szkoły zdobyło wyróżnienia: Jakub Siedlecki i Jakub Nocoń z klasy VIC, Emil Ścibich i Antonina Wiktorowicz z klasy VII A, Mateusz Nowak z klasy VB, Jakub Gajda z klasy VII B, Emilia Elżbieciak z klasy VIB, Marcelina Galewska z klasy VIIIB oraz Wiktor Podsiadły z klasy VIC.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia, natomiast pozostali uczniowie biorący udział w ogólnopolskim konkursie dyplom uczestnika.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów !