Sukcesy w konkursie recytatorskim

Uczniowie naszej szkoły odnieśli liczne sukcesy podczas miejskich eliminacji do Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”. W zmaganiach, które odbywały się w kilku kategoriach, pokazali swoje niezwykłe talenty i zdobyli zaszczytne wyróżnienia.

• Milena Kargol odniosła sukces w kategorii poezji śpiewanej, zdobywając pierwsze miejsce.
  • Paulina Łabędź okazała się równie utalentowana, zajmując drugie miejsce w turnieju recytatorskim dla klas IV-VI. Wyróżnienie w tej samej kategorii przypadło Lenie Rosikoń.
  • W turnieju recytatorskim dla klas VII-VIII trzecie miejsce zdobył Igor Hołota.

W zmaganiach uczestniczyli również Zuzanna Jakubczyk, Alicja Kwaśny oraz Franciszek Góra, których występy również zachwyciły publiczność!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom miejskich eliminacji do konkursu „Mały OKR”. Wasze sukcesy są dowodem na wyjątkowy talent i determinację.

Życzymy Wam nieustającej pasji w rozwijaniu swoich umiejętności recytatorskich!