Warsztaty bożonarodzeniowe

Kochane Dzieciaki!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Co roku w naszej szkole właśnie z tej okazji organizowaliśmy dla uczniów klas I -III rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe. W zeszłym roku odbyły się one w Waszych domach. W tym roku, ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne, postanowiłyśmy, że warsztaty ponownie odbędą się w Waszych domach, wspólnie z Waszymi Rodzinami. Myślimy, że zaangażowanie Was i Waszych Rodzin w ten projekt sprawi, że w Waszych domach i sercach zagości wspaniała, świąteczna atmosfera!

Zatem ogłaszamy zdalne warsztaty bożonarodzeniowe dla uczniów klas I-III !

Oto najważniejsze informacje dotyczące zasad warsztatów:

1. Warsztaty rozpoczynamy od jutra (8.12.2021 r). Na zdjęcia prac czekamy do 17 grudnia 2021 r.

2. Zadaniem uczniów jest wykonanie, wspólnie z członkami swojej rodziny, dowolnej ozdoby bożonarodzeniowej. Technika oraz wykorzystane materiały są dowolne. Należy uwiecznić etapy powstawania pracy na zdjęciach.

3. Zdjęcia gotowej ozdoby bożonarodzeniowej oraz zdjęcia etapów jej tworzenia uczniowie umieszczają w kafelku świetlicy w zadaniach pod projektem warsztaty bożonarodzeniowe – kod do zajęć to 7uyhi3g

4. Każde dziecko biorące udział w warsztatach przesyła maksymalnie 4 zdjęcia. Zdjęcia mają dotyczyć tylko jednej ozdoby bożonarodzeniowej.

5. 20 grudnia 2021 r. odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie nazwisk zwycięzców na stronie internetowej szkoły i w kafelku świetlicy. W konkursie zostanie nagrodzonych 8 najpiękniejszych prac.

6. Na stronie szkoły i w kafelku świetlicy zostaną też umieszczone informacje dotyczące terminu i sposobu rozdania nagród.

Życzymy Wam wspaniałej zabawy oraz owocnej pracy, a przede wszystkim rodzinnej i świątecznej atmosfery 🙂

Powodzenia!

(A. Kondracka, A. Ostrowska, K. Telega, D. Brudnicka)