Zabawa karnawałowa 4-8

Chocolate, Umpalumpy i kowbojka – oto rytmy, w jakich powitamy ferie zimowe 2024! Zabawą karnawałową połączoną z pokazem talentów muzycznych oraz zabawami przy ulubionej,wybranej przez uczniów, muzyce świętujemy zakończenie I półrocza oraz rozpoczęcie 2 tygodni feryjnego luzu. W piątek, 26.01. każda klasa od IV do VIII zaprezentowała przygotowany układ taneczny. Wszyscy uczniowie tańczyli belgijkę i makarenę, cieszyli się zabawami ruchowo-muzycznymi i wygrywali mnóstwo symbolicznych ale bardzo apetycznych nagród. Atmosfera była świetna, rywalizacja pełna dobrych emocji i oby takie rozpoczęcie ferii było wstępem do dwutygodniowej przygody i bezpiecznej rozrywki w gronie ludzi, którzy naprawdę potrafią się bawić. Wielkie podziękowania dla niezwykle charyzmatycznych organizatorek – Bernadeta Dyszy i Lena Stępień, dzięki Wam Samorząd Uczniowski wszedł na najwyższy poziom jakości 🙂 

(A. Nawrocka-Tworek)