Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

„Do widzenia Przyjaciele
Wspólnych spraw mieliśmy wiele
Dziś ta nitka się urywa,
coś się kończy a coś się zaczyna.”

Tymi słowami uczniowie klas siódmych 25 czerwca pożegnali swoich starszych kolegów z klas ósmych. Najstarsi uczniowie w szkole uczestniczyli w uroczystej akademii, podczas której odbierali swoje świadectwa. To było wspaniałe, niezwykłe piątkowe spotkanie, w którym wzięli udział nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale także rodzice i przedstawiciele władz samorządowych. Na apelu zostali nagrodzeni wszyscy ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Po 10 miesiącach nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje.
Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil. Do zobaczenia we wrześniu.