Grudzień w SP1

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim atrakcje 🙂

MIKOŁAJKI

Zaczynamy od zaproszenia Państwa na Miejskie Mikołajki, które odbędą się 4 grudnia w parku na Dolnej Syberce. Nasza szkoła będzie miała tam swoje stoisko na jarmarku, więc już dzisiaj zachęcamy Państwa do odwiedzin i wsparcia nas w postaci drobnych zakupów świątecznych ozdób 🙂

KONKURS NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową organizowanym w naszej szkole. Szczegóły konkursu dostępne są w załączniku. Wesprzyjcie Państwo swoje dzieci umiejętnościami plastycznymi. Założeniem konkursu jest wspólna, rodzinna praca:)

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

7 grudnia od godziny 17:00 w naszej szkole będzie organizowany koncert kolęd oraz rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe. To w trakcie ich trwania każdy z uczestników będzie mógł oddać swój głos na najpiękniejszą pracę konkursową, ale także wykonać swoją ozdobę świąteczną. W ramach warsztatów będzie można wykazać się kreatywnością, skosztować świątecznych wypieków oraz poczuć świąteczną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy!