Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Corocznie 5 maja obchodzimy w Europie Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji organizujemy konkurs pod hasłem ,,Integracja. Włącz się!”. Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu, który pokaże, że osoby z niepełnosprawnościami są wśród nas i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie oraz szacunek. Pamiętajmy, nikogo nie należy dyskryminować, a wszelkie relacje powinniśmy opierać na chęci pomocy drugiemu człowiekowi. 

Plakaty konkursowe należy wykonać w programie Paint lub innej aplikacji graficznej. Prace wysyłamy do 5 czerwca 2022 roku na adresy mailowe organizatorów konkursu: p. Grażyny Kralkowskiej – Kaczmarek lub p. Dominiki Bogackiej wraz z załącznikiem zawierającym zgody – zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. 
Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie konkursu.
Zachęcamy do udziału!
(Grażyna Kralkowska – Kaczmarek, Dominika Bogacka)